Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

ПЕРЕМОЖЦІ

ІII Міжрегіонального фестивалю-конкурсу юних музикантів «Пролісок»  (2005)

Номінація «фортепіано»

(молодша група)

І ПРЕМІЯ

Власкова Валерія учениця ДШМ, м. Охтирка,

викладач Н.В.Шейко

Охонько Сергій учень ДШМ, м. Конотоп,

викладач І.К.Матусевич

Тарасов Нікіта учень ДШМ,  м. Шостка,

викладач Л.П.Бочковська

ІІ ПРЕМІЯ

Болюх Михайло учень ДШМ, м. Шостка,

викладач Л.П.Бочковська

Колесник Марія – учениця ДШМ №4,  м. Суми,

викладач С.Ф.Токмань

Тасіц Богдан учень ДМШ, м. Євпаторія,

викладач О.М.Лопаткіна

Харіна Анна – учениця ДШМ, м. Шостка,

викладач Н.Ю.Філатова

ІІІ ПРЕМІЯ

Данченко Альона учениця ДМШ №3, м. Суми,

викладач М.М.Петренко

Желудкова Євгенія учениця ДМШ №2, м. Суми,

викладач Т.А.Ігнатовська

Кісіленко Валентин музична студія СВУМіК

ім.Д.С.Бортнянського, м. Суми,

викладач С.П.Морозова

Коновал Дарина – учениця ДШМ, м. Ромни,

викладач О.Й.Погребняк

Майоршина Юлія – учениця ДШМ №1, м. Краматорськ,

викладач Н.Г.Казимова

Макогон Василь учень ДШМ, м. Шостка,

викладач Л.П.Бочковська

Удовиченко Станіслав учень ДШМ,  м. Лебедин,

викладач Н.Е.Волкова

Спеціальні призи:

„Наша надія”

Петренко Аліна учениця ДМШ, м. Лебедин,   

викладач Т.І.Нікітенко

Поляковська Олександра музична студія АМУ ім.Карабиця,

м. Артемівськ,     викладач Т.М.Лобаченко

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Харина Анна учениця ДМШ,  м. Шостка,

викладач Н.Ю.Філатова

Від Національної спілки композиторів України

Долгополова Ірина учениця ДМШ №4, м. Суми,

викладач Г.Й.Недайхліб

Номінація «фортепіано»

(старша група)

І ПРЕМІЯ

не присуджувалася

ІІ ПРЕМІЯ

Ісаєв Даніїл учень ДМШ №4, м. Суми,

викладач С.Ф.Токмань

Шевченко Ратібор учень ДМШ №2, м. Суми,

викладач О.В.Ємельяненко

Оніщенко Сніжана учениця ДМШ,  м. Шостка,

викладач О.О.Євлентьєва

ІІІ ПРЕМІЯ

Усенко Ганна учениця ДМШ №1, м.Суми,

викладач С.А.Литвиненко

Семененко Анна учениця ДМШ, с. Грунь (Охтирський р-н),

викладачі М.А.Мазур, А.В.Кальченко

Спеціальні призи:

«За виконавську волю» 

Морозов Євген учень ДМШ, м. Охтирка, 

викладач Г.В.Строкова

«За краще виконання твору українського композитора»:

Максименко Оксана учениця ДМШ №1, м. Суми,

викладач В.М.Тимченко

НОМІНАЦІЯ «КАМЕРНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ АНСАМБЛІ»

І ПРЕМІЯ

Ребров Олексій – Фейнер Філіп м.Суми, ДМШ №4,

викладачі Л.Б.Вороніна, Л.М.Бєлошапка 

Жаріков Дмитро – Бєлоконь Дмитро м. Євпаторія, ДШМ, 

викладач – Заслужений працівник культури

України І.В.Рябоконь

ІІ ПРЕМІЯ

Борщ Валентин – Ісаєв Даніїл

м. Суми, ДМШ № 4, викладачі О.С.Барило, С.Токмань

Овчарова Діана – Гончаренко Дар’я

м. Артемівськ Донецької області, ДМШ №1,

викладачі Н.П.Казанкова, М.Л.Железняк

ІІІ ПРЕМІЯ

Саєнко Ірина – Верютін Михайло – Мандрика Аліна

м. Охтирка, ДМШ, викладач А.І.Тесля

Гарбар Анна – Трофімов Дмитро

м. Суми, ДМШ №1, викладачі Т.М.Плющ, С.В.Дрягіна

Купрацевич Олександр – Ридванецький Максим

м. Суми, ДМШ №4, викладачі Л.М.Бєлошапка, Л.В.Юрченко

Спеціальні призи:

«Кращий сімейний ансамбль»

Удовиченко Богдан – Удовиченко Станіслав

м. Лебедин,  ДШМ, викладачі Н.О.Пилипенко, Н.Е.Волкова

„Наша надія”

Бойченко МаріяЖелудкова ЄвгеніяКрикніна Дар’я

м. Суми, ДМШ №2, викладач Т.А.Ігнатовська

«За краще виконання твору П.І.Чайковського»:

Закалюжний Сергій – Рязанцева Вікторія

м. Суми, ДМШ №1, викладачі В.С.Соколов,  Г.М.Соколова

«За краще виконання твору композитора Сумщини»:

Голяка Антон – Кісіленко Валентин

м.Суми, дитяча музична  студія СВУМіК, ім. Бортнянського,

викладачі  Л.М.Бєлошапка, С.П.Морозова

Бугаєць Віра  – Пальгун Тетяна м.Суми, ДМШ №2,  

викладачі Н.А.Філіппенко, В.А.Бряник

«За краще виконання твору українського композитора»:

Нестеренко Олена – Чалий Дмитро –Збукарєв Андрій – Мальцева АлінаУсенко Ганна

м. Суми, ДМШ №1, викладач Ж.Ф.Чепеленко

Сандугей ОленаШутько Дар’я

м.Суми, ДМШ №2, викладачі І.М.Чорна, С.А.Даниленко

«Приз глядацьких  симпатій»:

Павленко Яна – Скляр Людмила

м. Велика Писарівка, ДМШ, викладач О.М.Андрущенко

номінація „Композиція”

(молодша група)

І премія 

Желудкова Євгенія м. Суми, ДМШ №2, викладач Л.В.Карпенко

ІІ премія 

Данченко Альона м. Суми, ДМШ №3, викладач О.А.Бусова 

Тасіц Богдан м. Євпаторія, ДМШ, викладач Н.Є. Суплакова

ІІІ премія 

Пантелєєва Анна м. Євпаторія, ДМШ, викладач Л.Л.Таран

Шкірнікова Анна м. Суми, ДМШ №3, викладач О.А.Бусова 

Стефіна Світлана м. Суми, ДМШ №2, викладач Л.В.Карпенко

 

Спеціальні призи:

«За кращий твір про рідний край»:

Кочубей Вікторія м. Суми, ДМШ №3, викладач Л.В.Карпенко

«За оригінальність»:

Благодир Катерина м. Суми, ДМШ №2, викладач Л.В.Карпенко

Шевченко Ратібор м. Суми, ДМШ №2, викладач І.Є.Ткаченко

«За змістовність»:

Домашенко Денис м. Ромни, ДМШ, викладач В.Г.Манько

номінація „Композиція”

(старша група)

І премія 

Власкова Валерія м. Охтирка, ДМШ, викладач О.І.Онопко

ІІ премія 

Гаврилів Ангеліна м.Суми,  дитяча музична студія СВУМіК

ім. Д.Бортнянського,викладач Л.В.Карпенко

ІІІ  ПРЕМІЯ

Мінаджиєва Найле м. Євпаторія, ДМШ, викладач Л.Л.Таран 

Спеціальні призи:

Мінаджиєва Феріде м. Євпаторія, ДМШ, викладач Л.Л.Таран 

Смишляк Аліна м. Ямпіль, ДМШ, викладач С.О.Ковальова

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

На сайті

На даний момент 126 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2018. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW