Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

golovna 9016a 878921896З нагоди святкування 94-ї річниці з дня заснування Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка у 2018 році ректоратом університету та кафедрою української мови і  літератури був ініційований всеуніверситетський конкурс «Мій університет – моя гордість».

Метою конкурсує виявлення творчих здібностей авторів, знання історії університету, факультету, діяльності окремих науковців університету, формування в учасників уміння спостерігати, систематизувати, аналізувати, узагальнювати інформацію, створювати авторські продукти в науковому, художньому, публіцистичному, мистецькому стилях.

Організаторами конкурсу була створена на  FACEBOOK  група «Мій університет – моя гордість» (СумДПУ імені А.С. Макаренка), в якій учасники конкурсу мали можливість розмістити свої творчі роботи, прокоментувати, обрати найкращу роботу. Конкурс тривав до 15 грудня.

Усього до участі у конкурсі подано 47 робіт учасників,  
з них: 1 – музично-хореографічна композиція, 4 – фотоколажі, 2 – реклами університету (профорієнтаційний буклет); 40 – художніх творів, присвячених університету (есе, вірші, побажання, листи тощо).

Переможцями конкурсу у названих номінаціях стали:

І місце – Щербак Євгенія, студентка факультету іноземної та слов’янської філології, нарис «Педагогічний. Люди. Гордість!»

ІІ місце – Луцик Ангеліна, студентка ННІ культури і мистецтва, 2 курс,  музична композиція «Моєму рідному університету…»

ІІІ місце – Величко Наталія, працівник університету, подяка-челендж  «Подяка за здійснену мрію».Дякуємо всім учасникам конкурсу за небайдужість, непідробні емоції, щирі зізнання!!! 

За результатами конкурсу видано  збірник студентських творчих робіт «Мій університет – моя гордість: діалог триває».

Оргкомітет конкурсу

Лист переможниці конкурсу «Мій університет-моя гордість» Щербак Євгенії до 94-річчя Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка

Педагогічний.Люди.Гордість!
Можна багато писати, говорити, гучно виголошувати про те, який ти відданий і палкий патріот своєї країни, свого життя, свого університету. Але який у тому сенс, якщо на вибори ти не ходиш, все частіше відкладаєш справи на “потім”, абонемент у спортзал покрився пилом, а збори факультету знову прой
шли без тебе?

Як на мене, це безглуздо. По суті, ти брешеш сам собі, своїм принципам і честі. Однак, зараз не про це. 
Я не маю бажання писати зараз довжелезну оду вихваляння своєму університету, тому хочеться поділитися своїми емоціями максимально щиро і не награно. 
Одразу рубаю з плеча - вступати до нашого університету я не хотіла. Так, гналася за престижем, пафосом і гучними промовами інших навчальних закладів. Ще три роки тому мені було комфортно так думати і планувати. Однак, зараз мені здається, що все склалося так, як треба було. От дійсно: я би не зустріла тих нереально позитивних, відкритих людей; я би не загартувалася труднощами і проблемами, які виникали; я би не отримувала ту колосальну підтримку від викладачів і працівників університету; я би не мала, як на мене, найголовнішого бажання - бути вчителем. 
Зараз я навчаюся на другому курсі, але вже відчуваю внесок університету у формування моєї особистості. Він допоміг подорослішати, звісно, додалося чимало стресу і проблем, але як говорив великий Ніцше: “Все, що нас не вбиває, робить сильнішими”. Він допоміг позбутися страхів: публічного виступу, дискусій, доведення своїх думок та переконань. Він допоміг черпати натхнення на нові звершення і знаходити вихід з будь-якої ситуації.

Окремою частиною моєї поваги до університету є люди. Особливо приємно бачити і працювати з тими, хто горить любов’ю і відповідальністю до своєї професії і місця, в якому працює.

Більшість моїх викладачів діляться життєвим, професійним досвідом - цим самим запалюють вогонь вчитися і вчити! 
Наразі мені важко уявити, яким був би наш університет без праці студентів. Вони - рушійна незламна сила, яка розвиває його, славить і кожного року підіймає на щабель вище у рейтингу. 
Отакий він - мій університет. Здатний надихати і не зупинятися. Творити і витворяти. Залишатися собою. Педагогічний. Люди. Гордість!!!

З повагою і найкращими побажаннями, 
Євгенія Щербак

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 282 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.