× Увага! Офіційний сайт СумДПУ імені А.С Макаренка переїхав на нову адресу.
Всі актуальні матеріали зі старого сайту будуть поступово перенесені на новий.
Відвідати новий сайт sspu.edu.ua

Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна
altЗ 23-28 січня 2019 року проводилась ІІ Зимова Школа Української асоціації дослідників освіти (УАДО) «Європейські індикатори якості освітніх досліджень» спільно з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини. Школа була реалізована у рамках проекту «Європейські індикатори якості освітніх досліджень для розширення можливостей освітян в Україні» (№ 587032-EPP-1-2017-1-UAEPPJMO- SUPPA) та співфінансована Програмою Erasmus+ Європейського Союзу.
Урочисте відкриття ІІ Зимової Школи відбулось у залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учасників заходу привітали президент Української асоціації дослідників освіти, професор ДДПУ імені Івана Франка Світлана Щудло, перший проректор УДПУ імені Павла Тичини професор Андрій Гедзик. Учасники почули вітання від Президента Національної академії педагогічних наук України академіка Василя Кременя, менеджера проектів Національного офісу Еразмус+ в Україні Петра Крайніка.
Конкурсною комісією було відібрано 27 представників закладів вищої освіти та наукових установ з різних міст України: Дніпра, Умані, Львова, Дрогобича, Хмельницька, Тернополя, Харкова, Чернігова, Черкас, Кропивницького, Херсона, Ніжина, Луцька та Сум. Серед яких аспірантка кафедри педагогіки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Карпусь Ольга.
Упродовж 5 днів тренери міжнародного рівня Світлана Щудло, Оксана Заболотна, Олександр Длугопольський, Юрій Ковальчук, Сергій Курбатов, Володимир Сацик, Тетяна Гора, Наталія Горук, Людмила Загоруйко, Олена Ковальчук, Тетяна Лісова провели лекції, майстер-класи, тренінги в різних локаціях направлені на забезпечення якісної освіти.
altalt
Спікери акцентували увагу на наступних актуальних питаннях: загальний огляд Європейських індикаторів якості освітніх досліджень; університетські рейтинги як механізм інтеграції української вищої освіти до Європейського простору вищої освіти; сучасні стандарти академічного письма для молодих дослідників: передові практики європейських університетів та видавництв; успішне написання грантових пропозицій (Європейський вимір); академічна доброчесність: найкращі практики університетів ЄС для українських закладів вищої освіти; якісні педагогічні дослідження: наративний підхід; емпіричні методи освітніх досліджень: уроки з проведення TALIS в Україні; огляд і структура баз даних міжнародних досліджень (TIMSS, PIRLS, ICCS, TEDS-M, ICILS, SITES, PISA, TALIS, PIAAC); оцінювання вчителів; концептуальна основа та міжнародні практики; міжнародні наукометричні бази даних як платформи для представлення наукових здобутків.
alt
На інтенсивах панувала тепла, невимушена та дружня атмосфера, що посприяло продуктивній командній роботі, співпраці та розвитку творчості. Висловлюємо окрему вдячність організаторам школи Світлані Щудло та Оксані Заболотній, тренерам та учасникам і з нетерпінням чекаємо на нові проекти.alt
На закритті Школи кожен учасник отримав сертифікат на підтвердження того, що взяв участь у ІІ Зимовій Школі Української асоціації дослідників освіти (УАДО) та пам’ятне фото з усіма учасниками проекту і спікерами.
1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 164 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.