Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

МАТЕРІАЛИ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

alt

Науковий журнал "Фізико-математична освіта" є фаховим виданням у галузі педагогічних наук (наказ МОН України №996 від 11.07.2017 р.). Журнал виходить із періодичністю 3-4 рази на рік і публікує актуальні статті, у яких описані та (або) вирішені науково-методичні і практичні проблеми за наступними напрямками.

  1. Актуальні проблеми математики та методики навчання математики
  2. Актуальні проблеми фізики та методики навчання фізики
  3. Комп'ютерні науки та методика їх навчання
  4. Теорія і методика професійної освіти
  5. Інформаційні технології в освіті

Мова публікації - українська, російська або англійська.
У статтях подається матеріал, який не публікувався раніше, за наступною структурою: постановка проблеми, аналіз актуальних досліджень, мета статті, методи дослідження, виклад основного матеріалу, висновки, список використаних джерел.

Журнал індексується у 35 науко-метричних базах світу, у тому числі Google Академії та Index Copernicus (fmo-journal.fizmatsspu.sumy.ua/index/0-24).
Вимоги до оформлення і шаблон можна знайти за посиланням (fmo-journal.fizmatsspu.sumy.ua/index/0-10).

веб-сайт:https://fmo-journal.fizmatsspu.sumy.ua
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ped_foto12

У збірнику наукових статей представлено сучасні дослідження методологічних і теоретичних проблем підготовки і самореалізації майбутнього педагога, професійно-творчого формування: студентів в умовах гуманістичної освіти, використання інноваційних освітніх технологій.
Перейти на сторінку видання

Старий сайт журналу

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

0001 36a64 1342652373

Збірник «Актуальні питання природничо-математичної освіти» включено до переліку наукових фахових видань України відповідно до наказу МОН України № 1604 від 22.12.16 року. Збірник виходить двічі на рік з 2013 року та публікує актуальні дослідження з методики навчання математики, фізики, інформатики, економіки, хімії, біології за наступними напрямками: 
1. Актуальні питання підвищення якості навчання дисциплін природничо-математичного циклу  в школі та вищих навчальних закладах  різних рівнів акредитації.
2. Спрямованість навчання  дисциплін природничо-математичного циклу  на розвиток інтелектуальних умінь та творчих здібностей учнів та студентів.
3. Проблема удосконалення підготовки вчителів предметів природничо-математичного циклу.
4. Оптимізація навчання  дисциплін природничо-математичного циклу засобами інформаційних технологій. 
Веб-сайт:http://laboratoriyasspu.hol.es/  
https://appmo.sspu.sumy.ua/
https://laboratoriya.sspu.sumy.ua/
e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Інформаційний лист

filosofsmall

У збірнику розглядаються актуальні проблеми розвитку освіти і науки з позиції сучасної філософії освіти. Пропонується викладачам, аспірантам, магістрантам, студентам, усім, хто цікавиться філософськими проблемами науки.

Завантажити інформаційний лист

est

Наукові записки СумДПУ ім. А.С. Макаренка. Серія географічні науки. У збірнику діють наступні тематичні розділи: «Фізична географія і ландшафтознавство», «Картографія та геоінформатика», «Соціально-економічна географія та геополітика», «Еволюційна географія та геоморфологія», «Геоекологія і раціональне природокористування», «Рекреаційна географія і туризм», «Методика викладання географічних дисциплін» тощо. Дописувачами запрошуються викладачі, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня, магістранти, вчителі шкіл та інших навчальних закладів.

Перейти на сторінку видання

filologsmall

Збірник присвячений актуальним проблемам філології. Тематика статей охоплює питання синхронічного і діахронічного аналізу мовних одиниць різних рівнів. У полі зору науковців – проблеми етимології, історії, лексикології, структури різних мов тощо, питання історії української та світової літератури. Для науковців, викладачів, аспірантів і студентів філологічних факультетів, учителів гімназій, ліцеїв, середніх шкіл.

Завантажити інформаційний лист

prirodnichi nauki titul 2 d0304 730768382 Природничо-географічний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка видає щорічно збірник наукових праць «Природничі науки». У збірнику пропонуються наступні тематичні розділи: «Вивчення та охорона біорізноманітності», «Експериментальна біологія», «Теоретична біологія», «Палеонтологія», «Географія», «Хімія довкілля», «Біоорганічна хімія та хімія ВМС», «Хімія йонних розплавів», «Історія науки», «Методика викладання та навчання природничих дисциплін». Дописувачами запрошуються викладачі, наукові співробітники, докторанти, аспіранти, здобувачі наукового ступеня, магістранти, вчителі шкіл та інших навчальних закладів.Ел. пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Завантажити інформаційний лист

obkladinka1 1814862717

 

У збірнику наукових праць відображено результати актуальних досліджень теоретико-методологічних основ розвитку мистецької педагогіки, історичної ретроспективи мистецької освіти, міжнародного виміру хореографічної освіти, інноваційних технологій і практики викладання мистецьких дисциплін та музично-педагогічної освіти.

Актуальні питання мистецької освіти та виховання

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

На сайті

На даний момент 95 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.

RAD Studio 10.2.2 Tokyo, Delphi, C++Builder, Delphi, C++Builder, На Delphi можно писать приложения не только под Windows но и под продукцию Apple (MAC OS, iPad, iPod, iPhone (iOS)), Android и даже Lunux.
Android Studio, Example, Sources, Уроки, Исходники, мобильный, смартфон
GPS трекер Goome GM02EW