Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064
Головна

Vedmedev

Ведмедєв Михайло Михайлович – доктор філософських наук, доцент.

Закінчив філософський факультет Київського державного університету імені Т.Г. Шевченка в 1978 році.

В 1986 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Аналіз категоріального базису наукового дослідження».

Під керівництвом Ведмедєва М.М. студентами підготовлено ряд наукових робіт, яки відзначені нагородами:

  • у квітні 2012 р. на Всеукраїнській олімпіаді з політології студентка Міськова О.В. (ф-т іноземних мов) отримала диплом за перемогу в номінації;
  • в 2012 р. на І Міжнародній науково-практичнії конференції «Дитинство. Освіта. Соціум.» студентка Трофименко Я. (природничий ф-т) отримала подяку від дирекції Інституту розвитку дитини НПУ ім. Драгоманова;
  • в 2013 р. на ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Дитинство. Освіта. Соціум.» студентка Крючок В. отримала подяку від дирекції Інституту розвитку дитини НПУ ім. Драгоманова.

У вересні 2015 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка успішно захищена дисертація на здобуття наукового ступеня доктора філософських наук на тему «Культурні ресурси продуктивності мислення: філософсько-методологічний аналіз».

Викладає курси політології, етики, естетики, релігієзнавства.

Сфера наукових інтересів: культурно-історична епістемологія, суспільство знань, культурні ресурси когнітивної діяльності, філософія освіти.

Основні публікації E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Кафедра соціально-гуманітарних дисциплін є структурнім підрозділом історичного факультету. Мета – забезпечення викладання загальноосвітніх дисциплін соціально-гуманітарного циклу. Читаються курси політології, релігієзнавства, етики, естетики, культурології,історії української культури.

socgum

Протягом 2001-2010 років кафедра зазнала декількох трансформацій. В 2001 році шляхом злиття кафедри культурології і кафедри економіки, політології та права була утворена кафедра соціально-економічних та гуманітарних дисциплін. В червні 2010 року остання була реформована і отримала назву кафедри соціально-гуманітарних дисциплін.

В розпорядженні кафедри е навчально-методичній кабінет, фонди навчальної й наукової літератури. Зусиллями викладачів створено і поповнено банк електронних матеріалів (першоджерела, навчальна література, періодика, мистецьки репродукції, фільми).

Наукова робота здійснюється в рамках кафедральної теми: «Проблеми людського розвитку в перехідних суспільствах: політичні, антропологічно-культурні, освітні і інтелектуально-духовні аспекти».

Videshenko Видишенко Василь Миколайович – викладач.

Закінчив філологічний факультет Сумського державного педагогічного інституту імені А.С. Макаренка у 1994 році.

Викладає історію зарубіжної культури, історію естетичної думки, професійну етику.

Коло наукових інтересів: питання прикладної і педагогічної етики, біоетики, походження української культури, формування українського язичництва.

Основні публікації

Bondar Бондар Ірина Олександрівна – кандидат філософських наук, доцент.

Закінчила історичний факультет Сумського державного педагогічного інституту імені А.С. Макаренка у 1994 році за спеціальністю «Вчитель історії та методист виховної роботи».

2007-2010 рр. – навчалась в аспірантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У 2011 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Лютеранство в контексті європейського духовного розвитку: особливості релігійно-культурних відносин» (Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, м. Київ).

Викладає етику, естетику, професійну етику та релігієзнавство.

Сфера наукових інтересів: історія культури, історія релігії, філософська антропологія, філософія культури. Має більше 20 наукових праць.

Основні публікації

IMG_9044 Пояркова Тетяна Костянтинівна – доктор політичних наук, доцент.

Закінчила історичний факультет Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка за спеціальністю вчитель історії та методист навчальної роботи.

У 2004 р. захистила кандидатську дисертацію за темою «Концепції демократичної політичної культури та особливості їх втілення в Україні» (Інститут держави та права, м. Київ)

2010-2013 рр. навчалась у докторантурі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

У жовтні 2015 року в спеціалізованій раді Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова захистила докторську дисертацію за темою «Системні кризові явища в умовах політичної модернізації: історико-політологічний аналіз».

Викладає курс політології, спецкурси «Політичний процес в Україні: стан та тенденції», «Кризові феномени світової політичної системи».

Сфера наукових інтересів: кризові явища політичної системи. Має більше 50 наукових праць.

Основні публікації

Sherbina Щербина Анатолій Михайлович – кандидат філософських наук, доцент.

Закінчив факультет іноземних мов Сумського державного педагогічного університету в 2001 році та економічний факультет Української академії банківської справи в 2005 році

З 2005 по 2009 роки навчався в аспірантурі Інституті філософії ім. Г. Сковороди НАНУ за спеціальністю «Філософська антропологія, філософія культури».

В 2010 році захистив кандидатську дисертацію за темою «Соціокультурні регулятиви людської діяльності в технологіях масової комунікації».

Викладає курси релігієзнавства, історії української культури.

Сфера наукових інтересів: соціальна комунікація і регулятиви людської діяльності.

Член Національної спілки журналістів України.

Створив сайт-форум наукового гуртка «Соціокультурні регулятиви людської діяльності у засобах масової комунікації». http://gr.scherbina.sumy.ua/ та онлайн-курс для самостійної роботи з дисципліни «Релігієзнаство» http://rel.moodlecloud.com/

Основні публікації

1 493218191 2 551659215 3 1809057242 4 344696126 5 1984262751 1984262751
location
Приймальня ректора
40002, Сумська обл., м. Суми,
вул. Роменська 87
+38(0542) 22-15-17, 68-59-02
E-Mail: rector@sspu.sumy.ua

Всі контакти

Електронний довідник

На сайті

На даний момент 207 гостей на сайті

Copyright © 1924 - 2019. All Rights Reserved.