Головне меню

video message chat movie speech bubble flat icon symbol 512a 629587303

ios
Screenshot 6 48024 122668064

alt18 жовтня відбувся командний ЧЕМПІОНАТ СумДПУ імені А.С.Макаренка з шахів. Не зазнавши жодної поразки першими стали студенти НН Інституту історії та філософії. Друге місце посіли студенти фізико-математичного факультету, а на третьому розташувалась об'єднана команда НН ІПП та ПГФ. Вітаємо переможців та учасників чемпіонату!

alt16 жовтня відбувся командний чемпіонат СумДПУ імені А.С. Макаренка з шашок. Серед 5-ти факультетів та інститутів кращими стали студенти ННІ історії та філософії (Мороз Олександра, Почкун Сергій, Батуринець Борис), срібло здобули студенти ННІ педагогіки і психології (Гаманко Роман, Савенкова Любов, Удод Вікторія), а замкнули чільну трійку представники ННІ культури і мистецтв(Мороз Андрій, Тоношевська Тетяна, Цюпка Ольга). Вітаємо усіх учасників та переможців чемпіонату!

Перший матч кваліфікаційного етапу Кубку України з футзалу між "Анреал-Atrix" та "СУМИХІМПРОМ-СДПУ" завершився з рахунком 2:1 на нашу користь. Перша офіційна гра завершилась нашою перемогою! Тож вітаємо команду "СУМИХІМПРОМ-СДПУ" та бажаємо успіху у другій грі! Переглянути фотозвіт

2 жовтня 2018 року відбувся легкоатлетичний крос пам’яті О. Барабаша. Серед дівчат, дистанція у яких складала 1 км., місця розподілились наступним чином: 1 місце - Осаулець Катерина (3:51), 2 місце - Гунько Катерина (3:52), 3 місце - Лисянська Дарья (4:08). Юнаки ж бігли 3 км. І здобули наступні перемоги: 1 місце - Івах Віталій (9:22), 2 місце - Бойко Владислав (9:50), 3 місце - Кошман Володимир (9:56). Вітаємо переможців та учасників легкоатлетичного кросу пам’яті О. Барабаша. Протокол результатів

Максим Сєргєєв (77 кг) та Кирило Горобець - випускник НН ІФК (70 кг) здобули дострокові перемоги на WWFC-12. Готувалися хлопці під пильним наглядом доцента кафедри ТМФК, головного тренера національної збірної з панкратіону. Підготовка відбулася на базі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Вітаємо із вдалим виступом спортсменів та тренера!