main 4a7bf 1090523685У червні 2018 року к.е.н., доцент кафедри бізнес-економіки та адміністрування СумДПУ імені А. С. Макаренка Віталій Омельяненко взяв участь у ІV Всеукраїнській літній школі «АІРо» – 2018, що проводилася Академією інноваційного розвитку освіти в Миколаєві за сприяння Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Літня школа зібрала понад 20 освітян з різних регіонів України та була орієнтована на ознайомлення слухачів з сучасним досвідом інновацій в освітній сфері.

 

Програма літньої школи включала наступні тренінги та майстер-класи від провідних експертів-інноваторів:

  • «Хмарні сервіси OFFICE 365 як засоби формування новітнього навчального середовища» (тренер Оксана Максимова);
  • «Технологія діалогічної взаємодії в трикутнику Вчитель – Предмет – Учень в досягненні очікуваного результату», «Технології підготовки педагогів до впровадження інновацій в навчальних закладах» (тренер Олександр Сивак);
  • «Ефективне використання технічних засобів в освітньому процесі» (тренер Валерій Луценко);
  • «Блогосфера. Блог як інструмент педагогічного впливу. Створення цілісних медіа-проектів» (тренер Ольга Озерян);
  • «Фінансова грамотність як запорука соціальної безпеки (Фінансовий практикум для освітян – ділова гра “Життєвий капітал”)»;
  • «Процес створення навчальних web-квестів за допомогою Інтернет-сервісів» (тренер Ольга Захар).

Програма літної школи базувалася на ігровому форматі занять, потужній практичній та проектній складовій, а також включала оздоровчі заняття за східною методикою та насичену екскурсійну програму історичними місцями Миколаєва.

Для довідки. На сьогоднішній день Академія інноваційного розвитку освіти (http://www.airo.com.ua) є частиною першого в Україні інноваційного освітнього кластеру, основна мета якого – підвищити внутрішню та міжнародну конкурентоздатність учасників освітнього процесу в Україні за рахунок комерційного та некомерційного співробітництва, навчання, реалізації інноваційних проектів та багато інших заходів.

dipl 0d3a7 1122609702 dipl2 9e012 227949832 game be3c1 1644104650 pserent a659c 114380280